Do niedawna pisał na innym serwisie, a teraz wpada na Gry Wideo, coś napisze i ucieka nagrywać kolejne materiały na YouTube. Odpowiada za to, co pojawia się na stronie i stara się ciągle ją rozwijać.
Wielki fan RPG-ów, miłośnik strategii i koneser „nowości” w kolejnych grach piłkarskich. Uważa, że Mario Tennis jest lepszym RPG-iem niż Wiedźmin 3, ale my słuchamy i nie oceniamy.